HAVUZLU VİLLA TATİLİ NEDİR?


Havuzlu Villa Tatili Sıkça Sorulan Sorular

Birçok açıdan avantajlı olan villa tatili, otel kültürüne alışkın olan bireyler için kafa karışıklığı yaratabilmektedir. Yeme-içme saatinden etkinliklere kadar programlı ilerleyen otel tatilcileri bireysel programlama durumu söz konusu olduğunda karar vermekte güçlük çekebiliyor. Halbuki her açıdan keyifli ve dinlendirici alanlar sunan villa tatilinde program yapmak, dinlenmek ve eğlenmek o kadar kafa karıştırıcı bir iş değildir. Bu yazımızda rezervasyondan gezilebilecek yerlere kadar aklınızı karıştıran bütün soru işaretlerini ortadan kaldıracağız.


Havuzlu Villa Tatili Nedir?

Havuzlu Villa Tatili Nedir?Havuzlu villa tatili son yıllarda sıklıkla tercih edilmeye başlanan ve yayılmakta olan bir tatil türü olmakla birlikte daha özgün, bireysel ve gözlerden uzak tatil yapmak isteyen balayı çiftleri, kalabalık aileler ve kalabalık grupların rağbet gösterdiği özgün bir tatil türüdür. Muhafazakar aileler tarafında da tercih edilen havuzlu villa tatili gözlerden uzakta özgürce tatil yapma imkanı sunuyor. Hem yılın stresini atarken hem de rahatça dinlenen tatilcilerin yeni trendi sayılmaktadır.


Hill Villas Kalkan ve Heryervillam.com Hizmet Kalitesi Nasıl?

Havuzlu villa tatilinin Türkiye’deki öncülerinden olan Hill Villas ve Heryervillam.com birbirine bağlı çalışan firmalar olmakla birlikte rezervasyon sürecinden ağırlama ve uğurlamaya kadar olan süreçte misafirlerini memnun bırakıyor. Sürekli misafirleri ile de güvenirliğini ve kalitesini kanıtlamakla birlikte farklı havuzlu villa seçenekleri ile her zevke ve bütçeye hitap ediyor. Rezervasyon sürecinde kaliteli iletişim kuran müşteri temsilcileri aklınıza takılan tüm sorulara detaylı cevapları veriyor. Otellerde yaşanan sıkıntıların önüne geçmek adına müşteriler ile birebir etkili iletişimde olanmüşteri temsilcileri ile rezervasyonunuz ile ilgili problemlerin önüne geçiliyor.


Rezervasyon Nasıl Yapılır?

Rezervasyon yaptırmak istediğinizde Hill Villas ya da Heryervillam.com sitelerinden rezervasyon talebinde bulunmanız yeterlidir. Yetkili personeller en kısa sürede rezervasyon talebinize dönüş yapacaklardır. Rezervasyonunuzun kesinleşmesi halinde ön ödeme alınmaktadır. Ödeyeceğiniz miktarın %35’i ön ödeme olarak talep edilmektedir. Kalan ödemeyi dilerseniz havale, EFT ya da kredi kartınızla yapabileceğiniz gibi Bonus karta iki taksit imkanı bulunmaktadır. Rezervasyon netleştirmek için  1 günlük düşünme opsiyonu sunuluyor. herhangi bir aksilik olur ise rezervasyonunuzu 45 gün içersinde iptal edebilir ve ön ödemeniz geri iade edilmektedir.Dolandırılma ihtimaline karşı rezervasyonlarınızı Hill Villas ve heryervillam.com siteleri ve irtibat numaralarından yapmanız gerekmektedir. Ön ödeme almayan ya da daha az miktarlar isteyen kiralama şirketlerine irtibat etmeyiniz.


HAVUZLU VİLLA TATİLİ NEDİR?
© Copyright 2018 | Heryer Villam Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım - Weblikya Yazılım